TYSD Aliağa Şubemizin Kültür Gezisi
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Afyon Sandıklı Termal Gezimizde üyelerimizle ve dostlarımızla keyifli vakit geçirdik. Teşekkürlerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yeni Yıl Pazarı Düzenlemiştir
Burslu öğrencilerimize destek olmak, yılbaşı için sevdiklerinize ufak hediyelerle büyük mutluluklar vermek, emeklerimizi değerlendirmek isteyen tüm dostlarımızı bekliyoruz. Yeni yılınız kutlu, mutlu, barış içinde geçsin. 26.12.2023
TYSD Aliağa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayı paylaşım ayı diyerek market gıda kartlarımızı ihtiyaçlı ailelerimize ulaştırdık. Afiyetle tüketilsin. 10.04.2022
TYSD Aliağa Şubemizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz etkinliğimizde üyelerimizle bir araya geldik… Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladık… Bizimle beraber olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle…