TYSD Atatürk Kız Öğrenci Yurdu Çıldır / Ardahan
100 öğrenci kapasiteli olan Kız Öğrenci Yurdumuz, İstanbul Şubesi, KAİ Vakfı ve İstanbul Şubelerinin bağışları ile 2005 yılında tamamlandı.
650 öğrencinin kaldığı, yemeklerini yediği yurdumuzdaki, Eğitim Merkezimizin faaliyetleri de devam etmektedir.
Diğer Yazılar
TYSD Tavşanlı Kız Öğrenci Yurdu
T.Y.S.D Tavşanlı şubemize ait olan ve 2002 yılından buyana faaliyetine devam eden Kız Öğrenci Yurdu 46 kişilik olup, halen 27 öğrenci barınmaktadır. Bina mülkiyeti Genel Merkezimize ait olan Kız Öğrenci
TYSD Denizli İlköğretim Okulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Denizli Şubesi tarafından, Denizliği Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbirliği sonucunda 2000 yılında temeli atılmış olup, 2002 yılında hizmete açılmıştır.
TYSD Çok Amaçlı Eğitim Lojmanı
T.Y.S.D. Çok Amaçlı Eğitim Lojmanı, Adapazarı Ferizli Deprem Konutları; Adapazarı ili, Ferizli Öğretmen Lojmanı Genel Merkez ile İstanbul şubelerinin bağışları ile 1999 yılında yaptırılıp ülkemize armağan edilmiştir.