TYSD İzmit Kız Öğrenci Yurdu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği İzmit Şubesi tarafından 1994 yılında yaptırılmış olup kız öğrencilerimizin yurt ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük katkı sağlanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar 112 Bostancı Acil Yardım İstasyonu
TYSD Üsküdar Şubesi Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Mihriban – Ziya Gürsoy 112 Acil Yardım İstasyonu TYSD Üsküdar Şubesi tarafından 06.06.2008 tarihinde üyemiz Mihriban – Ziya Gürsoy öncülüğünde derneğimiz ve bağışçıları
TYSD Çok Amaçlı Eğitim Lojmanı
T.Y.S.D. Çok Amaçlı Eğitim Lojmanı, Adapazarı Ferizli Deprem Konutları; Adapazarı ili, Ferizli Öğretmen Lojmanı Genel Merkez ile İstanbul şubelerinin bağışları ile 1999 yılında yaptırılıp ülkemize armağan edilmiştir.
TYSD Samsun Sağlık Ocağı
T.Y.S.D Samsun şubesi tarafından Sağlık ocağı protokolü 06.05.1998 yılında imzalanmıştır. Atakent Sağlık Ocağının kendi binası İl Özel İdare Müdürlüğüne ait olup, sağlık ocağı için arsa üzerine inşa edilmiştir.