TYSD İzmir Sağlık Ocağı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği İzmir Şubesi tarafından Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi bahçesinde 3 katlı olarak inşa edilen İzmir Sağlık Ocağı 1998 yılında hizmete açılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Samsun Sağlık Ocağı
T.Y.S.D Samsun şubesi tarafından Sağlık ocağı protokolü 06.05.1998 yılında imzalanmıştır. Atakent Sağlık Ocağının kendi binası İl Özel İdare Müdürlüğüne ait olup, sağlık ocağı için arsa üzerine inşa edilmiştir.
TYSD Tavşanlı Kız Öğrenci Yurdu
T.Y.S.D Tavşanlı şubemize ait olan ve 2002 yılından buyana faaliyetine devam eden Kız Öğrenci Yurdu 46 kişilik olup, halen 27 öğrenci barınmaktadır. Bina mülkiyeti Genel Merkezimize ait olan Kız Öğrenci
TYSD Dinar Huzurevi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları ile halkın yardım duygularını kanalize ederek 2002 yılında Afyon ili Dinar ilçesine bir huzurevi kazandırılmıştır.