TYSD 14 Mart Üsküdar Sağlık Ocağı
- 16.04.2006 tarihinde Mülkü Derneğimize ait olup, tefrişatı da Üsküdar şubemizce yapılmıştır.
- Sağlık Ocağı olarak kullanılmak üzere Sağlık Bakanlığına verilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur İlköğretim Okulu
Burdur şubesi tarafından 29.9.1989 yılında temeli atılmış, 24.11.1991 yılında açılışı yapılmıştır. Valilik arsa tahsisi ve kereste ihtiyacını karşılamış, diğer bütün masraflar Burdur Şubesince sağlanmıştır.
TYSD İzmit Kız Öğrenci Yurdu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği İzmit Şubesi tarafından 1994 yılında yaptırılmış olup kız öğrencilerimizin yurt ihtiyaçlarının giderilmesinde büyük katkı sağlanmıştır.
TYSD Bartın Huzurevi
T.Y.S.D Bartın şubesi Bartın Şubesi Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları ile halkın yardım duygularını kanalize ederek Bartın Şehrine bir huzurevi kazandırmıştır. 10 Ekim 1998’de açılışı yapılmış, 29 Ekim 1998 Cumhuriyetimiz 75.yıldönümü