Şubemiz Kendi İmkanları ile 11 Anasınıfı Donatarak Kampanyamıza Büyük Bir Katkı Sağlamıştır
Her zaman başarılı çalışmalar sergileyen şubemiz, kendi imkanları ile 11 anasınıfı donatarak, kampanyamıza büyük bir katkı sağlamıştır. Tüm emeği geçenleri kutlarız.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Derneğimize bağışlanan toplam 2299 kg kıyma aile başı 2 kg olarak paketlendi ve dağıtıldı. 68 aileye 41 bin TL tutarında gıda kartı verildi. 55 ihtiyaç sahibine 55.900 TL nakdi yardımda
TYSD Burdur Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı sebebiyle derneğimize; 129.037,00 TL nakdi, 14.305, 00 TL ayni bağış yapılmıştır. Şartlı bağış kapsamında ise, 74 burslu öğrencimizin mayıs ayı burslarına 50,00 TL ilave edilerek yatırılmıştır. 50 aileye
TYSD Burdur Şubemiz 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü Kutlamıştır
5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü Protokol katılımıyla TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ İLK ve ORTA OKULLARIMIZ’ da kutladık. Işığınız hep parlasın sevgili çocuklar. 09.06.2024