Şubemiz İl Dernekler Müdürlüğünce Başarılı Bir Teftiş Geçirmişlerdir
Şubemiz İl Dernekler Müdürlüğünce başarılı bir teftiş geçirmiş, titiz çalışmaları ve düzenli tutulan defterleri için takdir görmüştür. Şubemizi kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Elazığ Şubemizin Yücel İlköğretim Okulu Ziyareti
Yücel İlköğretim Okulumuzun 200 öğrencisine kaban, bot ve giysiler hediye ettik, yeni yıllarını kutladık, onları gülümsettik, bizler de mutlu olduk. Sizi seviyoruz, güle güle kullanın sevgili çocuklarımız…
TYSD Elazığ Şubemizin Depremzedelerimize Yardımı
Depremzedelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan iki engelli kardeşimize tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Genel merkezimiz ve şubelerimizce gönderilen para yardımlarını nakit olarak 84 ailemize bizzat çadırları ziyaret
TYSD Elazığ Şubemizin Yardım Malzemesi Dağıtımı
Mudanya Şubesinin gönderdiği 30 koli ve Ordu Şubesinin gönderdiği 4 koli yardım malzemesini Mustafa Paşa, Salıbaba, İcadiye, Karşıyaka Mahallelerinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Mudanya ve Ordu Şubelerimize katkılarından dolayı