TYSD Elazığ Şubemizin Yardım Malzemesi Dağıtımı
Mudanya Şubesinin gönderdiği 30 koli ve Ordu Şubesinin gönderdiği 4 koli yardım malzemesini Mustafa Paşa, Salıbaba, İcadiye, Karşıyaka Mahallelerinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Mudanya ve Ordu Şubelerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
Şubemiz İl Dernekler Müdürlüğünce Başarılı Bir Teftiş Geçirmişlerdir
Şubemiz İl Dernekler Müdürlüğünce başarılı bir teftiş geçirmiş, titiz çalışmaları ve düzenli tutulan defterleri için takdir görmüştür. Şubemizi kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
TYSD Elazığ Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Genel Merkezimize mektupla ulaşarak tablet isteğinde bulunan İlimiz Sıdıka Avar Meslek Lisesi öğrencisi Elif ‘in tablet talebi Genel Merkezimiz ‘ce karşılanarak kendisine iletilmek üzere şubemize gönderildi… Yine ihtiyaçlı bir öğrencimiz
TYSD Elazığ Şubemizin Burslu Öğrencilerimiz Yarına Kültür Gezisi
ATATÜRK EĞİTİM BURSLU Öğrencilerimiz yararına Elazığ Hazar Baba’ya düzenlediğimiz gezimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle..