TYSD Polatlı Şubesinin “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” Kampanyası
Polatlı Şubemiz, Zafer Anıtımızın içerisinde “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” kampanyası ile Anneler Koruluğu oluşturmuştur. Etkinliğimize katılan Polatlı Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız, değerli eşleri bizleri onurlandırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz 100 Öğrencimize Kaban, Bot, Atkı ve Bere Armağan Etmişlerdir
Çocuklarımız üşümesin diye, Bedriye Halil Naci Mıhçıoğlu ve Cumhuriyet İlkokulundaki 100 öğrencimize kaban ve botları ile Gönüllü Annelerimizin sevgiyle ördükleri atkı ve berelerini hediye ettik… Sağlıkla iyi günlerde kullansınlar. Destekleri
TYSD Polatlı Şubemiz 55 Adet Atkı ve Bere Takımını Öğrencilerimize Armağan Etmiştir
Gönüllülerimiz tarafından sevgiyle örülen 55 adet atkı ve bere takımını M. Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine armağan ettik… Çocuklarımız üşümesin, sağlıkla kullansınlar… Üreten Dostlarımızın güzel yüreklerine, ellerine sağlık, ayrı ayrı çok
TYSD Polatlı Şubemizden Anasınıfı Donanımı
91.yıl anısına 2019 yılının son faaliyetinde, eğitime destek çerçevesinde İnkılap İlkokulu’nda anasınıfı donanımını gerçekleştirdik. Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim yetkilileri ile birlikte açılışını yaptık. Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza hediyemiz