TYSD Polatlı Şubesi
Derneğimizin 91.Kuruluş yıldönümünde, Yönetim Kurulu ve üyelerimizle,Ata’mızın huzurunda, İstiklal Marşımızı söyleyip, saygı ve minnet duygularımızla çelenk sunma töreni yaptık. Şubemizde üyelerimizle , günümüzü kutladık, sonrasında Kaymakamımız Sn. Mahmut Nedim Tunçer’i makamında ziyaret ettik.
Nice 91 yıllara…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları
Derneğimizin kuruluşunun 93., Polatlı Şubemizin 48. Yılını büyük onur ve gururla kutladık… TYSD Ailemize, sağlıkla, birlik beraberlik içinde nice başarılı ve bereketli yıllar diliyoruz… İhtiyaç sahibi bir ailemizin, felçli ve
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için düzenlediğimiz, coğrafyasına hayran kaldığımız Tunceli-Kemaliye-Elazığ Kültür gezisinde bizimle birlikte olan ve destekleyen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 30.10.2023
TYSD Polatlı Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumızu başarıyla gerçekleştirdik… Divan Başkanımız Erdoğan Özmen’e, Başkan Yrd. Esra Bilir Bilgiç’e, Katip Derya Hatipoğlu Bastı’ya, bizlere her daim destek olan başta Duayen Başkanımız Şenöz Eviner olmak üzere