Ordu’nun Bahar ve El İşi Sergisi
Şubemiz baharla beraber üyelerinin yılı içerisinde göz nuru ve el emeği ile ürettikleri el işi ürünlerini sergilemişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Ordu Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi, gülen yüzüyle her zaman yardımlaşmadan yana emek harcayan değerli arkadaşımız Gülşen ALTAY’ı kaybetmenin derin acısı içerisindeyiz. Altay ailesine, sevenlerine, TYSD camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekânı
TYSD Niğde Şubemizin 88. Yıl Kutlamaları
Şubemiz 88. Yıl Kutlamaları kapsamında NİĞDE Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Bölümünü ziyaret etmiştir.
TYSD Adana ve Ordu Şubelerimiz 12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinliğinde
Biz ne güzel, ne büyük bir aileyiz. Ordu Şubemiz “12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı” için Adana’mıza ve Şubemiz standına misafir oldular. Teşekkür ederiz, sağlıkla yeni buluşmalar için sözleştik… 19.04.2024