Şubemizin Ordu Valimizi Ziyareti
Ordu valimiz Sn. Seddar YAVUZ’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Derneğimizi, 90. Yılımızı konuştuk.
Diğer Yazılar
TYSD Ordu Şubesinin Huzurevi Ziyareti
Ordu Şubemiz Huzurevi ziyaretinde bulunmuş,büyüklerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamıştır.
TYSD Ordu Şubemizin Tiyatro Etkinliği
25 Ocak 2024 tarihinde sahneledikleri Kuvai-Milliye Kadınları oyunu için Oksijen Tiyatro ve ekibine, ayrıca Ordumuzun güzel ve yardımsever halkına çok teşekkür ederiz. 28.01.2024
TYSD Ordu Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi, gülen yüzüyle her zaman yardımlaşmadan yana emek harcayan değerli arkadaşımız Gülşen ALTAY’ı kaybetmenin derin acısı içerisindeyiz. Altay ailesine, sevenlerine, TYSD camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekânı