Manisa Yerel Yönetiminin TYSD Manisa Şubesini Ziyaretleri
Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sn. Cengiz ERGÜN, Şehzadeler Belediye Başkanımız Sn. Ömer Faruk ÇELİK ve Belediye Meclis üyeleri ve adayları Derneğimize nezaket ziyaretinde bulundular.
Kendilerine teşekkürlerimiz sonsuz…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Seferihisar Sığacık gezimize katılan tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz. 22.11.2022
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Çelengimizi sunmak üzere ATAMIZ’ın huzurunda idik. CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. 28.10.2022
TYSD Manisa Şubemizin Nezaket Ziyaretleri
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Emin KURT ve 1. Komando Eğitim Tugay komutanı Albay Güven DERE’ye makamlarında nezaket ziyaretinde bulunduk. Üniversitemizle ortak çalışmalar yapabilmek adına fikir