Kuşadası’ndan Akülü Araba
Şubemiz genç yardım seven dostlarının bağışları ile bir akülü aracımızı daha sahibine ulaştırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin Hıdırellez Dilekleri
Kuşadası Şubesi olarak Hıdırellezi kutladık. Yapılan bağışlar, eğitim refahın gücü, felaketin sığınağıdır, diyerek, Hatay/Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK Anaokulu için kullanılacaktır. Derneğimize her daim destek veren üyelerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve misafirlerimize
TYSD Kuşadası Şubemiz Yeni Yılımızı Kutlamaktadır
Kuşadası Şubemiz 2022 yılı son toplantısında onursal Başkanımız inci ANIL, 25 yıllık üyemiz Yurdagül OLGAÇ hanımefendi ve Aktüel Gazetesinden Zeynep İNAK ile birlikte pastamızı keserek bu yıla elveda dedik. 2022
TYSD Kuşadası Şubemizin Üyeleri Şeref Kürsüsü’ne Layık Bulunmuşlardır
TYSD Kuşadası Şube Başkanlığını yürüten Selma KELEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları faydalı sosyal faaliyetlerinden, eşsiz yardımlaşma hizmetlerinden ve ihtiyacı olan herkese anında yetişme gayretlerinden dolayı ilçelerinde ‘Şeref Kürsüsü” ne