TYSD Kuşadası Şubesi Ramazan Ayı Yardımı
120 adet Ramazan Paketini Kuşadası ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık… Hayırseverlerimiz Murat Karadağ, Müyesser Canbatar ve Neşe Yurdakul’a çok teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin Üyeleri Şeref Kürsüsü’ne Layık Bulunmuşlardır
TYSD Kuşadası Şube Başkanlığını yürüten Selma KELEŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları faydalı sosyal faaliyetlerinden, eşsiz yardımlaşma hizmetlerinden ve ihtiyacı olan herkese anında yetişme gayretlerinden dolayı ilçelerinde ‘Şeref Kürsüsü” ne
TYSD Kuşadası Şubemizin Hıdırellez Dilekleri
Kuşadası Şubesi olarak Hıdırellezi kutladık. Yapılan bağışlar, eğitim refahın gücü, felaketin sığınağıdır, diyerek, Hatay/Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK Anaokulu için kullanılacaktır. Derneğimize her daim destek veren üyelerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve misafirlerimize
TYSD Kuşadası Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Etkinlik Düzenlemiştir
Sandıklı Termal Park Otele yaptığımız dayanışma gezimizi tamamladık… Gezimizin içerisinde; 10 Kasım’da ATAMIZI andık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayrak Gecemizi yaptık. Eskişehir’e kültür gezisi düzenledik… Sandıklı’da Yarenler