TYSD Kuşadası Şubemizden LÖSEV’e Bot Yardımı
İzmir LÖSEV ‘in ihtiyaç sahibi çocuklarına bot yardımında bulunduk… İyi günlerde giymeleri dileklerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92.yılımızı kutlamak üzere Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına, üyelerimiz ve misafirlerimizle Afyon Sandıklı TERMAL OTEL de bir araya geldik… Tüm katılanlara teşekkürlerimizle…
TYSD Kuşadası Şubemizin Tablet Yardımı
Bir kızımıza daha uzaktan eğitim alabilmesi için bağışçılarımızın desteği ile tablet hediye ettik. Değerli Yardım Sevenler Derneği Ailemize ve desteğini esirgemeyen bağışçılarımıza sonsuz teşekkürler, öğrencilerimize başarı dileklerimizle… SAĞLIKLI VE MUTLU
TYSD Kuşadası Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 Nisan Çocuk Bayramında, çocuklarımızın pedalları hayallere dönsün diye 23 çocuğumuza bisiklet hediye ettik. Kuşadası Kaymakamımız Sn. Sadettin Yücel’e, Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Berksoy’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim