Kocaeli Kartepe Suadiye Ortaokuluna Bağış
Kartepe Suadiye Ortaokulu’na ;2 adet laptop, 1 adet televizyon, 4 adet masa, 3 adet dosya dolabı, 10 adet voleybol topu, 10 adet futbol topu, 10 adet trafik konileri bağışımızı gerçekleştirdik.
Öğrencilerimizin sevinci bizleri de mutlu etti.Çocuklarımıza başarılar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Minik Öğrencilerimize Atatürk Köşesi Armağan Etmiştir
İzmit Yeni Turan Anaokuluna, minik öğrencilerimize ATATÜRK KÖŞESİ armağan ettik. Şube yönetimimiz, misafirlerimiz, öğretmenlerimiz ve minik öğrencilerimizle İstiklal marşımızı söyledik. Atatürk ‘ü andık, anlattık, anladık bir kez daha. Emeği geçen
TYSD Kocaeli Şubemizden Oyun Bahçesi ve Mini Futbol Sahası Armağanı
Derneğimizin eli yurdun uzak köşelerine uzanmış, Bitlis’in Adilcevaz İlçesi Akçıra Köyünde görev yapan hemşehrimiz bir öğretmenin ihtiyaçlarını bildirmesi üzerine köy okulunun bahçesine güzel bir oyun bahçesi yaptırılmasına karar verilmiştir. Yönetimin
TYSD Kocaeli Şubemizin Kurban Bayramı’nda Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kentimizin hayırsever bir bağışçısı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bağışlanan 80 adet erzak kolisi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmıştır. Değerli bağışçımıza teşekkür eder; bu vesileyle herkese sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dileriz 17.06.2024