TYSD Kocaeli Şubemiz Yeni Çalışma Döneminin İlk Toplantısını Gerçekleştirmiştir
Yeni çalışma dönemimizi açtık. Yardımlarımıza, yeni projelere devam edecek olmanın mutluluğu ile TYSD AİLEMİZE başarılı çalışmalar dileriz…
24.09.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Yeni Dönemin İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
Sağlık ve bereket dileklerimizle çalışmalarımıza devam etmek için yeni dönemimizin ilk toplantısında bir araya geldik. Tüm Şubelerimize de başarılar dileriz. 24.10.2021
TYSD Kocaeli Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi’nin 41. Olağan Genel Kurulu, bugün Locale Cafe’de gerçekleştirildi. Aynı zamanda 94. Kuruluş Yıldönümü kutlayan derneğimizin Genel Kurulunda Divan başkanlığını Cenap Yener, katipliklerini ise Nilay
TYSD Kocaeli Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. Kuruluş yıl dönümünde Atatürk Anıtı’na çelenk koyduk. Büyük önderimize saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizin 92. Kuruluş yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.