Kartal İstanbul Şubeler Toplantısı
Ekim ayına ait İstanbul Şubeleri Toplantısı Şubemizin ev sahipliğinde Büyük Kulüpde yapılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Bu yıl da Ramazan Ayının bereketiyle yardımlarımızı gerçekleştirdik; 38 aileye 500 er TL erzak ve 200 TL aylık yardım olmak üzere toplam 700 er TL erzak yardımı 2000 TL tutarında
TYSD Kartal Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kermese Katılmıştır
2023/2024 çalışma dönemimizde de her zaman olduğu gibi “Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz, ihtiyaçlı halkımız ve deprem bölgesi Antakya Kuzeytepe’de yaptıracağımız ATATÜRK ANAOKULU”muza bağış kazanmak için çok çalıştık. Gözümüzün nuru ile
TYSD Kartal Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, Üyelerimize, dostlarımıza ve Derneğimize emek veren, gönülden hizmet eden tüm TYSD Ailemize çok teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikle bereketli, başarılı nice çalışmalara…