Kartal Şubesi Lösev’e Bağış
Şubemiz Kırtasiye malzemeleri alarak LÖSEV’e bağışlamışlar. Paketlemek içinde memnuniyet ile yardım etmişlerdir. Bağışçılarımıza, emeği geçenlere teşekkür ederiz..
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin İftar Yemeği ve Ramazan Ayı Yardımı
Mübarek Kadir gecesinde merhum bağışcımız Sait Öztan’ın sevgili eşi ve bize her zaman güvenen, bağışları ile yanımızda olan Sayın Ayşe Öztan’ın da katılımı ile himayemizdeki ailelerle ve öğrencilerimizle dualar eşliğinde
TYSD Kartal Şubemiz
Burslu öğrencimiz sevgili Serkan Oğul TUNA Galatasaray Üniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Okul Yönetimi tarafından Fransa’ya eğitimine devam için gönderilerek ödüllendirilmiştir. Sevgili Serkan bize mezuniyet fotoğrafına çok
TYSD Kartal Şubesi Genel Kurulu
Kartal Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlar, özverili çalışmalarının devamını dileriz.