Kafkas Haber Ajansı TYSD Kars Şubesi Başkanı’nı Yılın Kişisi Seçti
Kafkas Haber Ajansı (KHA) yaptığı hizmetler, eğitim başta olmak üzere yaptığı bağışlar ve desteklerle dolu dolu bir yıl geçiren Türkiye Yardım Severler Derneği Kars Şubesi Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım’ı ”Yılın Kişisi” seçti.
Yasin Aşkın YILDIRIM Başkanımızı gönülden kutlarız…
TYSD KARS ŞUBEMİZ kurucusu rahmetli Temel YILDIRIM’ın izinde , babasının bıraktığı yerden mirasına sahip çıkarak Kars Şehri için, TYSD için emeğini, gönlünü verdi.
YASİN BAŞKANIMIZ GÖNLÜMÜZDE HER YIL VARSINIZ…
Diğer Yazılar
Sarıkamış Devlet Hastanesine Diyaliz Makinası Bağışlamıştır
Anasınıfı donanımını gerçekleştiren şubemiz, Sarıkamış Devlet Hastanesine Diyaliz Makinası bağışlamıştır.
TYSD Kars Şubesi Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım TİHK Üyeliğine Getirildi
Türkiye Yardım sevenler Derneği Kars İl Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım, Türkiye İnsan Hakları Kurulu (TİHK) Kars İl İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu üyeliğine getirildi. Türkiye Yardım sevenler Derneği Kars İl
128 Üniversite Öğrencisine Atatürk Eğitim Bursu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin (TYSD) 2017-2018 yılı için öğrencilere katkı ve destekleri artarak devam ediyor. Kars’ta uzun yıllardan beri üniversite öğrencilerine katkı ve destek veren Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin Kars İl