TYSD Kars Şubesi
Kars Şubemiz, Mustafa Kemal Atatürk İlk Öğretim Okulu anasınıfının donatılması ve açılışını gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kars Şubemiz
Şube Başkanımız Sn. Yasin Aşkın YILDIRIM’ı kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz. Mutlu olduk, gururlandık… BASIN’dan… Yasin Aşkın YILDIRIM’a zor görev… Türkiye Yardım Severler Derneği (TYSD) Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım, İl
Kafkas Haber Ajansı TYSD Kars Şubesi Başkanı’nı Yılın Kişisi Seçti
Kafkas Haber Ajansı (KHA) yaptığı hizmetler, eğitim başta olmak üzere yaptığı bağışlar ve desteklerle dolu dolu bir yıl geçiren Türkiye Yardım Severler Derneği Kars Şubesi Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım’ı ”Yılın
128 Üniversite Öğrencisine Atatürk Eğitim Bursu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin (TYSD) 2017-2018 yılı için öğrencilere katkı ve destekleri artarak devam ediyor. Kars’ta uzun yıllardan beri üniversite öğrencilerine katkı ve destek veren Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin Kars İl