TYSD Kars Şubesi Eğitim Desteği
Şubemiz Eskişehir Şubemizle birlik te ilk öğretim öğrencilerine kaban ve bot yardımında, Bakırköy Şubemizle de iş birliği yaparak yaklaşık 210 kız ve erkek çocuğa giyecek yardımında bulunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Kars Şubesinin Ramazan Ayı Yardımı
Kars Şubemiz, Ramazan ayı içerisinde 240 ailenin evlerine giderek bir ay boyunca gıda yardımı yapmış, gıda yardımı alan aileler kayıt altına alınmıştır.
TYSD Kars Şubesi
Kars Şubemiz, Mustafa Kemal Atatürk İlk Öğretim Okulu anasınıfının donatılması ve açılışını gerçekleştirmiştir.
TYSD Kars Şubemiz
Şube Başkanımız Sn. Yasin Aşkın YILDIRIM’ı kutlar, yeni görevinde başarılar dileriz. Mutlu olduk, gururlandık… BASIN’dan… Yasin Aşkın YILDIRIM’a zor görev… Türkiye Yardım Severler Derneği (TYSD) Başkanı Yasin Aşkın Yıldırım, İl