TYSD Kadıköy Şubemiz Değerli Misafirleri
Uzun bir aradan sonra TYSD İstanbul Şubeleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini yeni ofisimizde ağırladık.
Soframızı paylaşan tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle.
22.12.2022
Diğer Yazılar
Her Ay 90 Öğrencimize Burs Vermektedir
Anasınıfı açılışını gerçekleştiren şubemiz her ay 90 öğrencimize burs vermektedir. Bir çok öğrencimizin okul harçları, giysi ve kırtasiye eksikleri tamamlanarak, sınav giriş ücretleri de ödenmiştir.
Kadıköy İstanbul Şubeler Toplantısı
Mayıs ayında gerçekleştirilen İstanbul Şubeleri Toplantısı Kadıköy Şubemizin ev sahipliğinde Taksim Gönen Otel’de yapılmıştır. Toplantıya Bakırköy, Beykoz,Beyoğlu,Eyüp,Fatih,İstanbul,Kartal,Pendik,Sarıyer,Şişli,Üsküdar şubelerimiz katılmışlardır. Toplantının ana başlıkları; Mayıs ayında şubelerimizin topluca gerçekleştirdiği El İşi Sergisi,
TYSD Kadıköy Şubemiz Yeni Yıl Yemeğinde Buluşmuştur
TYSD Kadıköy Şubesi olarak Geleneksel Yeni Yıl Yemeğimizde Cumhuriyetimizin 100., derneğimizin 95. Kuruluş Yıldönümünü coşkuyla kutladık. 21.12.2023