TYSD İzmir Şubemizin Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evine Ziyareti
TYSD İzmir Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evimizde anneler günümüzü kutladık. Değerli büyüklerimizle sağlıkla nicelerini diledik…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evine Perde Yardımı
TYSD İzmir Şubesi Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi yemek salonu perdelerini yenileyen bağışçımız Sn. Bilge Meral Hanıma hem dinlenme evi sakinlerimiz hem de Yönetim Kurulumuz adına teşekkürü borç biliriz… Sağlıklı
TYSD İzmir Şubemizin Bot ve Mont Yardımı
Bağışçılarımızın desteği ile İZMİR ATATÜRK LİSESİ ‘nde okuyan 16 öğrencimize bot ve mont aldık… Arkadaşlarımız gençlerimize götürerek teslim ettiler… Güle güle giysinler…
Karabağlar Belediye Başkanının İzmir Şubemiz ve Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Ziyareti
Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin SELVİTOPU ve değerli eşleri ile Aşık Veysel muhtarı Sn. Ahmet TUNA, İzmir Şubemiz ve TYSD Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evisakinlerimize yeni yıl ziyaretinde bulunarak bizleri