Cumhuriyet ve Gönüllülük Paneli
Gençlerle Cumhuriyet’i ve Gönüllülüğü konuşuyoruz…
Beyoğlu ve Bakırköy Şubelerimizin düzenlediği
İstanbul Aydın , Bilgi, Beykent Üniversite Panelleri, Genel Merkezimizin düzenlediği Ankara Hacettepe Panelinden sonra bu kez “ 8 Nisan’da Ankara Atılım Üniversitesinde “ konuşmaya devam edeceğiz. Bekleriz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
GAZİANTEP’in NİZİP, MARDİN’in DERİK ilçelerinde meydan gelen trafik kazalarında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Tanrı’dan rahmet, yaralı olanlara acil şifalar dileriz. Acımız çok büyük, mekanları cennet olsun inşallah… 20.08.2022
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Yangınlar Sonrası Yaraları Sarmak için Hazır
Acımız çok büyük, yüreğimiz alev alev… Güzel Ülkemiz ve birliğimiz için yaraları sarma, umutları diri tutma ve yeniden yeşillenme zamanı… Yanan canlarımız, canlılarımız için TYSD AİLEMİZ, üyelerimiz, bağışçılarımız elele verdik…
TYSD Genel Merkezimize Gelen İç Isıtan Fotoğraflar
Diyarbakır Eğil İlçesi BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İlkokulu’muzun öğrencileri 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI kutlamalarından sonra çok sevdikleri pizzalarını keyifle tüketmişler. Bizlere de teşekkür etmek için öğretmenlerinin çektiği fotoğrafları