TYSD Genel Merkezimiz Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’i Ziyaret Etmişlerdir
72. Olağan Genel Merkez Genel Kurulumuz sonrası TYSD Başkanlık Makamı olarak ilk resmi ziyaretimizi Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN’e gerçekleştirdik.
Derneğimizi, projelerimizi konuştuk.
Cumhuriyet’imizin Başkentinde, Devletimizin, Milletimizin makamında bizi ağırlayan Sayın ŞAHİN’e nazik ev sahipliği için Derneğimiz adına teşekkür ederiz.
15.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
Bu gün genel Merkezimize Manavgat ve Gölcük’ten gelen Şube arkadaşlarımız misafir oldular. Müfettişlerimiz, Musabesebeden sorumlu arkadaşımız tarafından teftiş ve bilgilendirme toplantısına katıldılar. Kendilerine teşekkür ederiz…
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
Dünyaya kattığınız +1 değer için teşekkür ederiz #eksikdeğifarklı #downsendromufarkındalıkgünü 21.03.2021
TYSD Genel Merkezimize Yapılan Anlamlı Ziyaret
Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Sn. Hayrettin İPEKOĞLU bugün Genel Merkezimizi ziyaret ettiler… Göreve yeni gelen Müdürümüzün STK ziyaretlerine ilk olarak Derneğimizden başlaması bizleri ayrıca onurlandırdı… Başarılar diler, teşekkür ederiz…