TYSD Genel Merkezimizi Kadın ve Mücadele Derneği Ziyaret Etmiştir
Bugün Genel Merkezimiz’ de KADIN VE MÜCADELE DERNEĞİ Genel Başkanı Melek Neslihan Özfidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Suna Kerimoğlu, Selma Kavas ve Şenay Demirdelen Hanımefendileri misafir ettik…
Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için çok teşekkür ederiz.
20.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Yeni Yıl Dilekleri
Sağlık, mutluluk, umut ve mucizelerle dolu yeni bir yıl dileriz. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN. #2022 31.12.2021
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Sporcularımızın Başarılarını Kutlar
Uluslararası Voleybol Federasyonu Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda VAKIFBANK Dünya Şampiyonu, FENERBAHÇE OPET Dünya 3. olarak Ülkemizi, Milletimizi gururlandırıp, Bayrağımızı bir kez daha dalgalandırdılar. Sporcularımızın ve Kulüplerinin büyük başarısını gönülden kutlar,
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
Merhum Başbakanlarımızdan Bülent ECEVİT’in değerli eşi Rahşan ECEVİT’e Tanrıdan rahmet dileriz. Siyaseti, sanatı, sevdayı, demokrasiyi ne güzel paylaştılar yaşamlarında … Huzurla uyusunlar… ELELE BÜYÜTTÜK SEVGİYİ… Rahşan ECEVİT’e… Birlikte öğrendik seninle