Burdur TYSD Burdur Lisesine 2 Kütüphane
Şubemizin bağışçılarından Müşerref Sami Hoyatürk tarafından Burdur Lisesine 2 tane kütüphane yaptırılmıştır.
Diğer Yazılar
Burdur’dan Eğitime Destek
Burdur Yardım Sevenler Derneği’nin çabaları ve hayırsever Aysel ESGİN’in destekleriyle Burdur Anadolu Lisesi’ne Mehmet ESGİN’in adının verildiği müzik dersliği ve resim atölyesi tefriş edilmiş ve Burdur protokolünün katılımıyla açılmıştır.
TYSD Burdur Şubemiz 30 Çocuğumuza Kaban, Kazak, Pantolon, Eşofman Takımı ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Bir bağışçımızın arzusu ve desteği ile burslu lise öğrencilerimiz ve kardeşleri olmak üzere toplamda 30 çocuğumuzu giydirdik (kaban, kazak, sweat, pantolon, eşofman takım, iç çamaşırı, çorap, bot) 28 çocuğumuzu bağışçımız
TYSD Burdur Şubemizin Gıda Yardımı
3 gün boyunca Milli Eğitimin tespit ettiği okullarımız aracılığı ile 1828 kg taze kıymayı 3 kg.’lık paketler halinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelerine ulaştırdık… Afiyetle, sağlıkla tüketsinler.