TYSD Burdur Şubesi’nden Öğrencilere Sanat İçin Destek
Burdur Şubemiz, Burdur Türkiye Yardım Sevenler Derneği İlköğretim Okulu öğrencilerimizin 9 Mayıs 2016 da açacakları sergileri için resim malzemelerini göndererek onlara sanat çalışmalarında destek olmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Derneğimize bağışlanan toplam 2299 kg kıyma aile başı 2 kg olarak paketlendi ve dağıtıldı. 68 aileye 41 bin TL tutarında gıda kartı verildi. 55 ihtiyaç sahibine 55.900 TL nakdi yardımda
TYSD Burdur Şubemizin Tablet Yardımı
İmkanları olmadığı için uzaktan eğitime bağlanamayan bir ortaokul bir de lise öğrencimize bağışçılarımızın desteği ile tablet armağan ettik… Sağlıklı günlerde kullansınlar, başarıları daim olsun evlatlarımızın.
TYSD Burdur Şubemizden Bağışçılarımıza Teşekkür…
Şubemizi, Derneğimize güven duyan Bağışçılarımızı eğitime ve çocuklarımıza verdikleri destek için gönülden kutlar, hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.