Beyoğlu Türkiye Bilişim Derneği İşbirliği
Şubemiz, Türkiye Bilişim Derneğinde Derneğimizin tanıtımı toplantısı düzenlemiş ve aynı gün Engelliler Derneğine de on adet normal, bir adet de akülü iskemle bağışı yapmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Aramıza Katılan Dostlarımız için Hoş Geldiniz Etkinliği Düzenlemiştir
Derneğimizde Yönetim Kurulu Üyemiz, arkadaşımız, rahmetli E. İmre ORBAY’ı güzel anılarımızla, değerli büyüklerimiz, misafirlerimiz ve hocamızın okuduğu dualarla andık. Ruhu şad olsun. Yanımızda olan dostlarımıza, aramıza katılan ve rozetini takan
Beyoğlu’ndan Gazilerimiz İçin Özel Gece
Şubemizin gazilerimiz için düzenlediği gecede emekli Genelkurmay Başkanı Sayın İlker BAŞBUĞ, emekli Orgenerallerimizden Sayın Edip BAŞER ve Sayın Erdal CEYLANOĞLU şubemizin üye ve dostları ile bir araya gelmiştir.
TYSD Beyoğlu Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Dolayısıyla Etkinlik Düzenlemiştir
8 Mart Emekçi Kadınlar Günü etkinliği kapsamında kütüphane ve 8 odasını tefriş ettiğimiz Ayvalık Hamdibey Mahalleevi’nde bir etkinlik düzenledik. Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu ve şubemiz üyeleri, 8 Mart Etkinliğimize gelen