TYSD Beyoğlu Şubemizin Dikiş Makinası Yardımları
Beyoğlu şubesi tarafından Ayvalık Hizmetevi bünyesinde açılan dikiş kursuna katılıp kendini geliştiren ve para kazanmak için dikiş makinesi talebinde bulunan mahalle sakinlerinden bir kursiyere, bağışçımız tarafından derneğimize gönderilen sanayi tipi dikiş makinası, Ayvalık Mahalleevi yöneticisi tarafından teslim edilmiştir.
Beyoğlu şubesi olarak, bir kadının daha güçlenmesine destek olduğumuz için çok mutluyuz.
27.09.2022
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Ödül ve Hediye Takdimlerini Gerçekleştirmiştir
Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, dört yıldır ayrı kaldığımız, pandeminin bizleri hasret bıraktığı değerli üyemiz ve bağışçımız Sn. Şaylan Güngör ve ailesini ziyaret edip gecikmiş ödülümüzü ve hediyelerini kendilerine takdim ettik.
TYSD Beyoğlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Bahar Bayramı etkinliğinde üyelerimizle birlikte Polonezköy Gezimizi gerçekleştirirken, üyelerimizin Anneler Gününü de kutladık… Beyoğlu Şubesi Yönetim Kurulu olarak İBB Sivil Toplum Kuruluşları Müdürü Sn. Vedat Kara’yı ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında
Beyoğlu Hastane Odası Açılışları
Şubemiz Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Servisi’nde, değerli bağışçımız Sevgi YAĞCI’nın tefrişatını yaptırdığı 3 odanın açılışını gerçekleştirmiştir.