TYSD Beyoğlu Şubemizin Bedeni Yanan Öğrencimize Yardımları

TYSD Beyoğlu Şubemizin Bedeni Yanan Öğrencimize Yardımları

Derneğimizin bakımını üstlendiği İzmit’te bedeni yanan öğrencimiz için Şube Başkanımız Engelliler Federasyonu ile görüşerek öğrencimizin sağlık işlemleri ve düzenli kontrollerinin Sosyal Sigortalar Kurumu tarafından karşılanmasını sağladı.

Öğrencimize derneğimiz tarafından her ay yenilenmesi üstlenilen silikon gömleğinin yerine, iki sene değiştirilmeden kullanılabilecek bir silikon gömlek yaptırılabileceği, bunun bedelinin (devletin ödediği kısım hariç) Şubemiz tarafından ödenebileceği kararı alındı.

Öğrencimiz için topladığımız 2000 tl’nin üzerini 4000 tl ile tamamlayarak öğrencimizin gömlek teslimini gerçekleştirdik.

Öğrencimizin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Oya Hanım ve Mustafa Bey tarafından derneğimize 5000 maske bağışı yapıldı. Bağışlanan maskeler, Bakırköy Belediyesine ve fakir ailelere dağıtıldı.

Yardımda bulunan destekçilerimize teşekkür ediyoruz.

29.04.2021

Diğer Yazılar

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubesi Yaz Karnavalı Şenliği

Beyoğlu Şubemiz 23 Mayıs RufflesOtel’de  STARPROJECT’in YAZ KARNAVALI ŞENLİĞİ’nde kapı girişini ve açık arttırmadan gelen gelirleri bağış olarak almıştır. Şubemizin 29 Nisan Ruffles Otel  ‘de gerçekleştirdiği etkinliğin hazırlık çalışmaları .

Beyoğlu

Beyoğlu’nun Vefa Ziyareti

Beyoğlu Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU ve arkadaşlarımız, Beyoğlu Şubemizin ilk üyelerinden Eyüp Şubemizin Onursal Başkanı değerli büyüğümüz Yurdanur ÖZEL’i ziyaret etmişlerdir.

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizin Atatürk Heykeli Armağanı

ATAMIZI DOĞDUĞU TOPRAKLARA emanet etmek üzere 10 ay önce yola çıktık. T.C. Dışişleri Bakanlığı ilgili birimlerini bağışımız hakkında bilgilendirerek izinlerini talep ettik. Heyecanla, onurla, Genel Merkezimiz, Şubelerimiz ve değerli bağışçılarımızın