TYSD Beyoğlu Şubemiz Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Radyoloji Bölümünün Sekiz Odası ile Giriş Bölümünün Boya-Badana İşlemlerini Gerçekleştirmiştir
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Radyoloji Bölümü’nün sekiz odası ve giriş bölümünün boyasını ve badanasını yaptırdık… Radyoloji Bölümünden Prof. İbrahim Adaletli hem arayarak hem de üyelerimize teşekkür yazısı göndererek bizleri mutlu etti…
Sağlık dolu günlerde yaşamak dileklerimizle.
Kurban bayramının yaklaşması nedeniyle geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz kurban kesim ve dağıtma sürecine, üyelerimiz isimlerini yazdırıp, ücretlerini ve vekaletlerini vererek destek olmaya devam ediyor…
Allah kabul etsin.
28.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizden Bağış
TYSD KAHRAMANMARAŞ ANAOKULU’umuzun sevgili çocuklarına armağanlar gönderdik. Giysiler oyuncaklar, boyalar, kitaplar… Sizi seviyoruz…
TYSD Beyoğlu Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Hatay’da yaşayan babası vefat etmiş, annesi ve beş kardeşiyle yaşayan Üniversite öğrencisi kızımıza tablet armağan ettik, ailesine maddi destek ve erzak yardımında bulunduk. Kızımıza başarılar diliyoruz.
TYSD Beyoğlu Şubemiz “Yenikapı Memleket Buluşmaları” Organizasyonunda Yerini Almaktadır
“Yenikapı Memleket Buluşmaları ”organizasyonunun içinde olmaktan Derneğimizi tanıtmaktan Beyoğlu Şubesi olarak büyük bir heyecan duyuyoruz. Antakya Kuzeytepe’de yaptıracağımız TYSD ATATÜRK ANAOKULUMUZ için var gücümüzle çalışıyoruz. Değerli Dostlarımız Yolunuz düşerse değil,