Beyoğlu Hastane Odası Açılışları
Şubemiz Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Servisi’nde, değerli bağışçımız Sevgi YAĞCI’nın tefrişatını yaptırdığı 3 odanın açılışını gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin 59 Öğrencimize Kışlık Giysi Yardımları
Bingöl İli Solhan Yatılı Bölge Okulunda eğitim gören 59 öğrencimizin tüm kışlık giysi ihtiyaçlarını karşıladık… Öğrencilerimizden gelen teşekkür videosu içimizi ısıttı… Solhan Belediye Başkanımız ve eşi Şubemize teşekkür ziyaretine gelerek
TYSD Beyoğlu Şubemiz 21 Çocuğumuza Bot Mont ve Sweatshirt Yardımında Bulunmuştur
2022 yılı kongre sonrası ilk toplantımız Berat Kandili gününe denk geldiğinden Şahkulu Camii Hocamız derneğimize gelerek ebediyete intikal eden üyelerimiz ve yakınları için dua okudu. Hamdibey Mahalle Evi’nin eksik kalan
TYSD Beyoğlu Şubemizin Bedeni Yanan Öğrencimize Yardımları
Derneğimizin bakımını üstlendiği İzmit’te bedeni yanan öğrencimiz için Şube Başkanımız Engelliler Federasyonu ile görüşerek öğrencimizin sağlık işlemleri ve düzenli kontrollerinin Sosyal Sigortalar Kurumu tarafından karşılanmasını sağladı. Öğrencimize derneğimiz tarafından her