TYSD Bakırköy ve Beyoğlu Şubelerimizin Sağlık Yardımı İş Birliği
Bakırköy şubemiz, İstanbul şubeleri arasındaki dayanışmaya güzel bir örnek olarak Beyoğlu şubemizin Koşuyolu Kartal Hastanesi Çocuk Bölümüne, üyeleri Melek Gürer’in yaptığı bağış ile nakdi katkıda bulunarak destek vermişlerdir. Şubemizce GATA Hastanesinde 2 oda tefriş edilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Çocuklarımızla Birlikte 23 Nisan Sevincini Yaşamıştır
Beyoğlu Şubesi olarak Handan Ziya Öniş İlkokulu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterisine katıldık… Şubemiz tarafından yaptırılan okulun ses düzeni şarkılara eşlik ederken, öğrencilerin sunduğu ATATÜRK, Bayrak ve
TYSD Bakırköy Şubesinden Bayram Armağanı
Şubemiz Afyon’un Bayat ilçesi ATATÜRK Orta Okulu öğrencilerine Bayram armağanlarını göndermiştir.
TYSD Bakırköy Şubemizin Öğrencilerimize Atatürk Köşesi ve Resim Atölyesi Armağanları
40 yıl BAKIRKÖY’de avukatlık yapan aynı zamanda ressam olan rahmetli MUAMMER GÜNGÖR anısına BAKIRKÖY’de adını yaşatmak isteyen eşi Sn. ŞAYLAN GÜNGÖR’ün bağışlarıyla BAKIRKÖY GÜZEL SANATLAR LİSESİ’nin bahçesine ATATÜRK KÖŞESİ ve