Bayındır İzmir’in Duayen Başkanı Vecahat Aslan’ı Ziyaret Etti
Şubemiz TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evindeki büyüklerimizi ziyaret için İzmir’e gitmiştir. İzmir şubemiz değerli eski başkanlarımızdan VECAHAT ASLAN ve tüm arkadaşlarımızı güzel bir gün geçirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubemizin Kültür Gezisi
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına gönül dostlarımızı Denizli termal gezisine götürdük. Denizli’nin güzelliklerine doyamadığımız gezimize katılan dostlarımıza ve bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Bayındır Şubemizin Kültürel Etkinliği
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bayındır Şubesi olarak dostlarımız ile Türkiye’nin en güzel köylerinden biri olmuş Birgi’ye kahvaltıya gittik… Katılan gönül dostlarımıza çok teşekkür ederiz. İlçemizin sadece kadınlarımızdan oluşan amatör tiyatro
TYSD Bayındır Şubemizin SMA Hastası Defne Bebek için Yardım Talepleri
Şubemiz, değerli Bağışçılarımız, Üyelerimiz Bayındır’ımız DEFNE BEBEĞE ADIM OLMAK için seferber olduk. SMA hastası Defne’miz çiçek diyarı Bayındır’ın çiçek dolu parklarında yaşıtları ile koşsun, oynasın istiyoruz. Destek olmak isterseniz, Defne’mizin