Aliağa’dan Atatürk Köşesi
Şubemiz tarafından YUNUS EMRE İlköğretim Okulu’ na; Atatürk köşesi yaptırmış ve Türk büyüklerimizin fotoğraflarını armağan etmiştir. Atatürk köşesinin açılışını üyelerle birlikte gerçekleştirilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemize Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizden Ziyaret
Atatürk Eğitim burslu öğrencilerimiz Derneğimizi, bizleri ziyarete geldiler. Büyük bir memnuniyetle günümüzü, sohbetimizi, soframızı paylaştık gençlerimizle… Sizleri seviyoruz, yolunuz açık, şansınız bol olsun…
TYSD Aliağa Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96.yıl dönümünde buluştuk. Kutlamalara katılan dostlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Dostlarımız ve üyelerimiz ile Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için bir araya geldik. Bizimle olan, derneğimize desteğini hiç kesmeyen, emek veren herkese teşekkür ederiz. 12.05.2024