TYSD Aliağa Şubemizden Elazığ ve Malatya Şubelerimize Destek
Üyelerimizle Hampton by Hilton’da kahvaltıda birlikte olduk. Üyelerimizin bağışların acılarını bir nebze de olsa paylaşabilmek için TYSD Elazığ ve Malatya Şubelerimize gönderiyoruz.. Geçmiş olsun dileklerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı İçin Yemeklerini Hazırlamıştır
Atatürk Eğitim Bursu alarak Hukuk Fakültesinden mezun olan ve şimdi Avukatlık yapan öğrencimiz sevgili Zafer DİNÇ, Derneğimize ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere kurban bağışlamıştır. Her vesileyle ne kadar hayırlı ve doğru
TYSD Aliağa Şubesi Fitre Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı sebebi ile bağışçılarımız, üyelerimiz, dostlarımız ile kaybettiklerimiz ve hayırlara sebep olması için okuttuğumuz mevlüt’te bir araya gelmiş, İhtiyaç sahiplerine fitrelerini dağıtmıştır.
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kermes Etkinliği Gerçekleştirmiştir
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için hazırladığımız kermesimizi gerçekleştirdik. Bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, mutlu yıllar diliyoruz. 29.12.2022