TYSD Şanlıurfa Şubesinden Eğitim Desteği
Şubemiz İsmail Nazif Bayraktar Anadolu Kız Meslek Lisesine üniversiteye hazırlık test kitabı yardımı yapmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Şanlıurfa Şubesinin KETEM Etkinliği
Şubemiz 11 Aralık 2013 tarihinde Halk Sağlığı Merkezi ile ortaklaşa olarak dezavantajlı mahalle kadınlarının katılımı ile KETEM (Kanser Erken Teşhis Eğitim Merkezi) Etkinliği gerçekleştirmiştir.
TYSD Şanlıurfa Şubemize Teşekkür Belgesi
Şanlıurfa Valiliği tarafından düzenlenen ağaç dikme töreni esnasında Şanlıurfa Valisi İzzet Küçük tarafından il çapındaki 1020 dernek arasından seçilen tek dernek olarak, TYSD Şanlıurfa dernek başkanımız Havva Öncel’e Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.
TYSD Şanlıurfa Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Kuruluşumuzun 96. Yılını Elruha Otel’de üyelerimiz, dostlarımız ve misafirlerimizin katılımıyla coşkuyla kutladık Nice 96 yıllara. 03.02.2024