TYSD Şanlıurfa Şubemizden Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Verildi
90. Yıl etkinliklerimiz arasında yer alan “Gönüllü Olmak” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında Şanlıurfa’da dereceye giren öğrencilerimize Milli Eğitim Müdürümüz başkanlığında ödülleri sunulmuştur.
Öğrencilerimizi kutlar, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Şanlıurfa Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Giysi ve Gıda Yardımları
Şubemiz Adıyaman Dut, Beşler Köyü ve Menderes Mezrasına, Adıyaman Gölbaşı Cankara Köyüne kuru gıda, İç giyim, temizlik malzemesi, çocuklarımıza okul çantası, defter, kalem vb. kırtasiye malzemesi yardımları götürmüştür. Bağışçılarımıza, emeği
TYSD Şanlıurfa Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kapsamında 10 Okulumuza Nutuk, Test Kitabı ve Deneme Sınavı Kitapçıkları Dağıtmıştır
CUMHURİYETİMİZİN 100. yılında 10 okulumuza NUTUK dağıtma projemiz kapsamında iki okulumuzun dağıtımını gerçekleştirdik. Eyübiye Ayhan Şahenk M. T. A. Kız lisesine 10 adet Nutuk, 10, adet lise test kitabı, 50
TYSD Şanlıurfa Şubesinden Eğitim Desteği
Şubemiz İsmail Nazif Bayraktar Anadolu Kız Meslek Lisesine üniversiteye hazırlık test kitabı yardımı yapmıştır.