TYSD Van Şubesi
Şubemiz Bahçesaray ilçesi Ünlüce köyü İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencilerine giysi ve ayakkabılar armağan etmiş, ihtiyaçlarını karşılamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Van Şubesinin Mülk Köyü Ziyareti
Edremit İlçemizin Mülk köyüne gittik. Çocuklarımıza götürdüğümüz kitap, kırtasiye ve giysilerimizi okul müdürü ve muhtarımıza teslim ettik, öğrencilerimizin oyunlarını mutlulukla izledik. Seneye buluşmak üzere sözleştik.
TYSD Van Şubemizde “Türkiye Yardım Sevenler Derneği Anadolu Lisesi”i Ziyaret Edilmiştir
TYSD 22. Bölge Toplantısı için VAN’a gelen tüm arkadaşlarımızı, Şubelerimizi temsilen Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT ve Şube Başkanımız Sinan ATMACA “TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ANADOLU LİSESİ” okulumuzu ve öğretmenlerimizi ziyaret
TYSD Van Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Heyetimize ve katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, başarılı ve bereketli bir dönem temenni ederiz. 26.02.2022