TYSD Üsküdar Şubesi Kompozisyon Yarışması
Üsküdar Şubemizin sekiz yıldır Burslu öğrencilerimiz arasında düzenlediği kompozisyon yarışmamızın bu yılki konusu ” HAYATIN RENGİ” idi.
Şubemiz, ilk beş dereceye giren ve kompozisyonunu ilk getiren öğrencilerimize para ödüllerinin yanı sıra, teşekkür belgelerini de vermekten büyük bir mutlulukla takdim etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemiz Aile Sağlığı Merkezimize Buzdolabı ve Kurban Bayramı’nda 14 Ailemize Tekerlekli Sandalye Yardımında Bulunmuştur
Göztepe 8 nolu Aile Sağlığı Merkezine aşı depolama ihtiyaçlarını gidermek üzere ARÇELİK marka buzdolabı bağışında bulunduk ve kan alma koltuğunun yıpranmış olan yüzünü değiştirdik. Burslu öğrencilerimizden gelen mezuniyet haberleriyle gurur
TYSD Üsküdar Şubemiz 60. Yaşını Kutlamaktadır
TYSD’mizin 96 yıllık onurlu tarihinin 60 yılında var olmaktan, değerli bağışçılarımızla birlikte hizmet etmekten, hayatlara dokunmaktan, paylaşmaktan, iyi olmaktan, iyilik yapmaktan mutluyuz. 60. Yaşımızı kutlamaya hepinizi bekliyoruz. 60 yıldır bizden
TYSD Üsküdar Şubesi’nden Engellilere Destek
Görme engelli vatandaşımıza akıllı telefon, MS hastası vatandaşımıza hasta yatağı, engelli vatandaşımıza akülü araba, sevgi evleri çocuk yuvasında kalan çocuklarımıza da çeşitli giysiler ve termoslar aldık. Biz mutlu olduk. Onları da