TYSD Üsküdar Şubesi Genel Kurulu
Üsküdar Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar, güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin İftar Yemeği
Gündüz fitre ve zekat dağıtımımızı gerçekleştirdik… Akşam ise bağışçılarımız ve dostlarımızla burslu öğrencilerimiz yararına Boğazda iftar yemeğinde beraber olduk… Teşekkürlerimizle…
TYSD Üsküdar Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Deprem dolayısıyla, burslu öğrencilerimiz arasına ihtiyaç sahibi 2 depremzede öğrencimizi aldık… Yine deprem dolayısıyla İstanbul ‘ a yerleşen bir ailemizin erzak ve ihtiyaçlarını tamamladık… Şubemizden her ay düzenli halk yardımı
TYSD Üsküdar Şubemizden Anlamlı Destek
Değerli bir bağışçımızın katkıları ile Çınarcık’ ta yaşayan kas hastası bir kızımızın akülü sandalyesinin akülerini yenilettik. Solunum cihazı için gerekli olan jeneratörü aldık. Evladımıza ve ailesine sağlık dileklerimizi iletir, bağışçımıza