TYSD Üsküdar Şubemizin ‘USTALARIN İZİNDE KALPTEN KALBE’ Karma Resim Sergisi Duyurusu
Sanat eğitmeni Sn Nurdan LİKOS’un İDEA ÇOCUK AKADEMİSİ’nden ve özel olarak çalıştığı yaşları 5 ile 13 arasındaki öğrencileri , “ USTALARIN İZİNDE KALPTEN KALBE “ Karma Resim Sergisinin gelirini geçen yıl olduğu gibi yine eğitim burslu öğrencilerimize bağışlıyor.
Davetlimizsiniz, bekleriz…
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemize Burslu Öğrencimizden Anlamlı Mesaj
Arzu KARASU… Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve TYSD Üsküdar Şubesi Atatürk Eğitim Bursu Öğrencisi… ( Şube Başkanımıza yazdığı mesajı, öğrencimizin izni ile sizlerle paylaşmak istedik) Umuda, hoşgörüye, paylaşmaya, mutluluğa, yaşatmaya,
TYSD Üsküdar Şubemize Öğrencilerimiz İçin Anlamlı Bağış
Üyelerimiz Çağla Gürsoy ve Hüray Gürsoy’ un girişimleri Atatürk Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimiz için… Satışını yaptıkları vintage ürünlerin gelirinin bir kısmını burslu öğrencilerimiz yararına Derneğimiz’ e bağışlama kararı aldılar… Yolları
TYSD Üsküdar Şubemiz️den Genel Başkanımız Birsen Eldem’i Anma Yazısı
Genel Başkanımız Birsen Eldem için İstanbul Flaş Gazetesinde yayınlanan anma yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.