TYSD Üsküdar Şubemizin İftar Yemeği
Gündüz fitre ve zekat dağıtımımızı gerçekleştirdik… Akşam ise bağışçılarımız ve dostlarımızla burslu öğrencilerimiz yararına Boğazda iftar yemeğinde beraber olduk… Teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizden Tekerlekli Sandalye ve Bayram Yardım
Bu Bayram , bağışçılarımızın katkıları ile kurban bağışı yerine tekerlekli sandalye projemiz kapsamında 19 engelli vatandaşımıza 19 tekerlekli sandalye aldık. Sağlıkla, iyi günlerde kullanılsın… Ayrıca , Derneğimize kayıtlı ihtiyaç sahibi
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kurucusu rahmetli Mualla Işıksel’in kızı ilk Şube Başkanımız saygıdeğer insan SEMA IŞIKSEL’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Cenazesi yarın(23.06.2021 çarşamba günü) Fenerbahçe camiinden öğlen namazını müteakip uğurlanacaktır. Nurlarda uyusun. 22.06.2021
TYSD Üsküdar Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
Derneğimizin 95. Kuruluş yılı dolayısıyla TYSD Üsküdar Şubesi olarak, Genel Merkezimizin önderliğinde hazırlanacak Yemek Kitabı Projesine ‘İstanbul Pilavı’ ve ‘Güllaç’ ile katıldık. Eskişehir Şubemizin gerçekleştirdiği organizasyonda yemeklerimizin görsellerini, tariflerini ve