TYSD Üsküdar Şubemizden Okullara Atatürk Büstü Armağanı
Şanlıurfa -Birecik İlçesine bağlı 9 İlköğretim okulumuza ATATÜRK BÜSTLERİMİZİ armağan ettik…
ATAMIZIN izinde aydınlık bir Türkiye için, Ülkesini seven çocuklarımıza…
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kurucusu rahmetli Mualla Işıksel’in kızı ilk Şube Başkanımız saygıdeğer insan SEMA IŞIKSEL’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Cenazesi yarın(23.06.2021 çarşamba günü) Fenerbahçe camiinden öğlen namazını müteakip uğurlanacaktır. Nurlarda uyusun. 22.06.2021
TYSD Üsküdar Şubemize Öğrencilerimiz İçin Anlamlı Bağış
Üyelerimiz Çağla Gürsoy ve Hüray Gürsoy’ un girişimleri Atatürk Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimiz için… Satışını yaptıkları vintage ürünlerin gelirinin bir kısmını burslu öğrencilerimiz yararına Derneğimiz’ e bağışlama kararı aldılar… Yolları
TYSD Üsküdar Şubemiz Mardin Derik-Seydi İlkokulu Öğrencilerimizin Talep Ettikleri Tüm İhtiyaç Listesini Temin Etmişlerdir
TYSD Üsküdar Şubesi olarak, Mardin Derik-Seydi Keskin İlkokulu Öğretmenlerinin talep ettiği tüm ihtiyaç listesi gönüllülerimiz tarafından temin edilerek okulumuza gönderilmiştir. Çocuklarımız iyi günlerde kullansınlar. 24.11.2022