TYSD Üsküdar Şubemiz İlkokul Öğrencilerimizin Kırtasiye Malzeme İhtiyaçlarını Gidermiştir
Üsküdar Şubesi olarak Siirt Pervari Doğanköyü Şehit Üsteğmen Korhan Zagrali İlkokulu’ na ihtiyaçları olan kırtasiye malzemelerini temin ederek gönderdik.
Öğrencilerimize başarılar dileklerimizle.
29.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizden Anlamlı Destek
Değerli bir bağışçımızın katkıları ile Çınarcık’ ta yaşayan kas hastası bir kızımızın akülü sandalyesinin akülerini yenilettik. Solunum cihazı için gerekli olan jeneratörü aldık. Evladımıza ve ailesine sağlık dileklerimizi iletir, bağışçımıza
TYSD Üsküdar Şubemiz Aile Sağlığı Merkezimize Buzdolabı ve Kurban Bayramı’nda 14 Ailemize Tekerlekli Sandalye Yardımında Bulunmuştur
Göztepe 8 nolu Aile Sağlığı Merkezine aşı depolama ihtiyaçlarını gidermek üzere ARÇELİK marka buzdolabı bağışında bulunduk ve kan alma koltuğunun yıpranmış olan yüzünü değiştirdik. Burslu öğrencilerimizden gelen mezuniyet haberleriyle gurur
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Derneğimizin Üyelerinden Sn. Ülke GÜRSOY’ un kayınvalidesi, Fatih Sultan Mehmet Hastanesi 112 Acil Yardım İstasyonunu yaptıran değerli üyemiz, bağışçımız Mihriban GÜRSOY Hanımefendi 3.01.023 tarihinde vefat etmiştir. Acımız büyük, kederli ailesine