TYSD Üsküdar Şubemiz️den Genel Başkanımız Birsen Eldem’i Anma Yazısı
Genel Başkanımız Birsen Eldem için İstanbul Flaş Gazetesinde yayınlanan anma yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Huriye AZÇİÇEKLi Hanım efendiyi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine rahmet, kederli Ailesi ve TYSD Camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz. Değerli büyüğümüzü yarın (25 Kasım günü) uğurlayacağız.
TYSD Üsküdar Şubemizden Tekerlekli Sandalye ve Bayram Yardım
Bu Bayram , bağışçılarımızın katkıları ile kurban bağışı yerine tekerlekli sandalye projemiz kapsamında 19 engelli vatandaşımıza 19 tekerlekli sandalye aldık. Sağlıkla, iyi günlerde kullanılsın… Ayrıca , Derneğimize kayıtlı ihtiyaç sahibi
TYSD Üsküdar Şubemiz Yılbaşı Hazırlıklarını Binalarında Sergilemektedir
Yılbaşı için hazırladığımız el emeği, göz nuru elişlerimizi Dernek binamızda sergiledik. Öğrenci burslarımızı dağıttık. Şubemize ziyarette bulunan Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Şube Başkanımız Servet GÖZÜKARA ve 2. Başkanımız Ayşe DUMAN