TYSD Tekirdağ Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar

TYSD Tekirdağ Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar

Tekirdağ Ramada Otelinin sahibi iş insanı Önder ERDOĞAN Beyefendi Cumhuriyet’imizin 98. kuruluş yılı anısına düzenlediği Cumhuriyet Balosunun gelirini

* TYSD Tekirdağ Şubemize,

* Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tekirdağ Şubesine,

* Muhtaç Çocukları Koruma ve Topluma Kazandırma Derneğine bağışladı.

Bu ulvi davranışı için Sn. ERDOĞAN Ailesine ve geceye büyük bir coşkuyla katılım sağlayan Tekirdağlı dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Cumhuriyet’imizin coşkuyla kutlandığı gecede sahne alan “Cello Paradiso” grubunun değerli sanatçıları Didem ERKEN, Gülyar BALCI, Dilbağ TOKAY, tiyatro ve ses sanatçısı Zuhal OLCAY misafirlerimize unutulmaz bir müzik şöleni yaşattılar.

CUMHURİYET’imiz sonsuz olsun…

02.11.2021

Diğer Yazılar

Tekirdağ

TYSD Tekirdağ Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları

Bu Ramazanda 115 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık… TYSD TEKİRDAĞ ŞUBESİ olarak bağışlarınızı 115 aileye, aile başına 200 tl’lik erzak kartı olarak dağıttık… Tüm bağışçılarımıza minnet duygularımızla teşekkür eder, saygılar sunarız.

Tekirdağ

TYSD Tekirdağ Kuruluş Yıldönümü Etkinliği

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir ALBAYRAK Şubemizin Yönetici ve Üyelerine kutlama yemeği vermiştir. Süleymanpaşa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri derneğimizi ziyaret etmişlerdir.

Tekirdağ

TYSD Tekirdağ ve Bakırköy Şubelerimiz Elele

Şubelerimiz elele verdiler, VAN’a uzandılar… Emeği geçen, katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz… Sevgili Öğretmenimiz çocuklarımız sizlere emanet…. güle güle kullanın sevgili çocuklar…